Категории раздела
Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ РУС

           У грудні цього року в нашому ліцеї сталося багато цікавого. Наприклад, заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, Всеукраїнський урок права, Тиждень правових знань, вистави, зустрічі… Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради виніс подяку нашому ліцею за допомогу в реалізації заходів щодо підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, розвитку екологічної освіти, культури та виховання населення на території міста Мелітополь, активну участь в організації та проведенні екологічних акцій, а також у благоустрої міста в 2013 році.

            18 грудня відбулося чергове засідання нашої ради, на якому розглядалися такі питання, як правила ведення рапортичок, підсумки успішності груп у першому семестрі,  планування роботи на другий семестр. Крім того, розглянули питання про матеріальне заохочення учнів, які брали активну участь у підготовці та проведенні позакласних заходів, та надання матеріальної допомоги тим, хто її потребує. Так староста групи № 4 Мельник Олена звернулася з проханням підтримати матеріально учня їхньої  групи, який разом з мамою опинився у складній життєвій ситуації. РУС відгукнулася на її прохання й ухвалила надати матеріальну допомогу як за рахунок стипендіального фонду, так і за рахунок учнівської профспілки. Старости  усіх груп обговорять питання щодо матеріальної підтримки учня на зборах своїх груп. Впевнений, кожна група не залишить поза увагою даного учня. На засіданні ради обговорили і затвердили склад учнів, які вирушать у туристичну подорож до Карпат на зимових канікулах.

            Від імені ради учнівського самоврядування ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ» щиро вітаю всіх з Новим роком! Бажаю миру, здоров'я, творчої наснаги, хай щастить Вам у всьому! З наступаючим Новим роком!

 

Артем Архипов, голова РУС

ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ»

Категория: Мои статьи | Добавил: МПЛЗТ (26.12.2013)
Просмотров: 264 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MPLZT© 2018