Категории раздела
Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Правила прийома
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ
до ДНЗ "Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту"

1. До ДНЗ "Мелітопольського професійного ліцею залізничного транспорту" приймаються громадяни України та особи без громаданства, що перебувають в Україні на законних підставах.
2. Громадяни України мають рівні права при вступі до ДНЗ "МПЛЗТ" відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, місця проживання. 
Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
3. Прийом до ДНЗ "МПЛЗТ" здійснюється для здобуття професій за освітньо - кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник».
4. Прийом громадян на превинну професійну підготовку здійснюється за рахунок видатків з Державного бюджету України на оплату послуг з підготовки кваліфікрваних робітників на умовах державного замовлення у професійно- технічних навчальних закладах державної та комунальної власності.
5. Прийом громадян понад державне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації в ДНЗ "МПЛЗТ" здійснюється за рахунок фізичних і юридичних осіб.
5. Прийом до ДНЗ "МПЛЗТ" здійснює приймальна комісія з 12 січня по 13 серпня 2014 року.
6. З абітурієнтами незалежно від виконання плану прийому проводиться співбесіда з математики, фізики та української мови. Підсумкова кількість балів складається з середнього балу зі свідоцтва про загальну середню освіту плюс бали зі співбесіди.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ
1. Вступники подають особисто заяву про вступ до МПЛЗТ із зазначенням обраної професії, форми навчання та  місця проживання, до якої додають:
- документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним замовленням; в інших випадках - оригінал  або його завірену копію;
- медичну довідку за формою, встановленою чинним законодавством (0-86о), довідку про щеплення (оригінал або її завірену копію);
- 12 фотокарток розміром 3х4;
- паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта);
- документ про відношення до військової служби та документи, що дають право на пільги, вступник пред'являє особисто в строки, визначені для подання документів (копія);
- довідка про місце проживання та про склад сім'ї;
- довідка від психіатра, нарколога;
- ідентифікаційний код (копія);
Усі ксерокопії завіряються в установленому порядку.
2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.
3. Особи, які не пройшли медичну комісію, до вступних випробувань не допускаються.
4. Прийом документів від вступників завершується, як правило, не раніше, ніж; за 15 днів до початку навчальних занять за умови виконання плану набору. Початок занять в групах за контрактом по мірі комплектування.

УМОВИ ПРИЙОМУ
1. До вступних випробувань  абітурієнти допускаються  після медичного огляду на професійну придатність. 
2. Прийом до ДНЗ "МПЛЗТ" проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами вступних випробувань.
3. Особи, які без поважних причин не з'явились на вступні випробування у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі у наступних вступних випробуваннях не допускаються.


ЗАРАХУВАННЯ
1. За умови проходження медичного огляду та медичного огляду на професійну придатність без вступних випробувань до МПЛЗТ зараховуються:
- випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою ( срібною) медаллю;
- випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
- випускники основної середньої загальноосвітньої ніколи, які мають оцінки 7 балів і вище;
- учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських конкурсів, олімпіад з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями ( спеціальностями ), для яких вищезазначені дисципліни є профільними;
2. Зараховуються поза конкурсом при позитивних результатах вступних випробувань:
- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- особи, яким Законом України „ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право.
3. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:
- діти працівників залізничного транспорту;
- особи, які вступають до ДНЗ "МПЛЗТ" за цільовим направленням на навчання;
- ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
- діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники в цьому разі додають копію виписки з наказу про те, що батько (мати ) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків.
4. Після конкурсних випробувань зарахування до ДНЗ "МПЛЗТ" може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо ) і вступником ( для неповнолітніх - його батьками ) про навчання та подальше працевлаштування. Зарахування здійснюється як у межах державного замовлення, так і понад його обсяг у межах ліцензованого обсягу ДНЗ "МПЗЛТ".
     Довідку про порядок вступу до ДНЗ "МПЛЗТ" можна отримати за телефонами:
(06192) 5-06-49, (06192)7-75-86


 
Категория: Мои статьи | Добавил: МПЛЗТ (09.02.2010)
Просмотров: 2744 | Комментарии: 34 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 341 2 3 4 »
34  
сколько стоит обучение проводника после 11 класса?

33  
Отправьте , пожалуйста, свою ФИО, точные годы обучения, номер диплома и профессию, а также свой точный адрес, на который надо отправить справку,  на электронный адрес лицея mplzt03@mail.ru . Мы отправим вам справку.

32  
Проводников не набираем. Есть профессии "Администратор. Кассир торгового зала. Контролер-кассир" с последующей курсовой подготовкой "Проводник пассажирского вагона. Кассир билетный"

31  
Добрый день. Интересует вопрос о возможности поступления после 9 класа на проводника. Ето возможно?

30  
Бесплатное обучение по специальности " Слесарь по ремонту подвижного состава. Слесарь-электрик"

29  
К сожалению, в этом году для девушек бесплатного обучения после 11 класса не будет.

28  
я учусь в 11 классе, я сирота...и у меня есть и 6 по 2 предметам! у меня есть возможность поступить!

27  
Да, иногородние обеспечиваются общежитием, в первую очередь девятиклассники, если остаются места - бюджетники-одиннадцатиклассники , и только потом - хозрасчет.

26  
После 11 классов обучение платное?

25  
Обеспечиваются ли иногородние общежитием?

1-10 11-20 21-30 31-34
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MPLZT© 2018